6 września 2021

Zapisy do I Komunii Świętej w 2022

Aktualności

Zapraszamy rodziców, którzy pragną, aby w przyszłym roku 2022 ich dziecko przystąpiło do I Komunii Świętej o wypełnienie do dnia 30 września formularza (klikając w link poniżej, uruchomi się formularz)

FORMULARZ ZAPISU DZIECKA DO I KOMUNII ŚW 2022

Obowiązkowe spotkanie organizacyjne odbędzie w niedzielę 3 października o godz. 19.15 w kościele.

Podczas tego spotkania:

  • zostanie potwierdzone zgłoszenie dziecka
  • zostanie wręczony podręcznik (£10)
  • przekazanie ofiary za przygotowanie (£50)

Katecheza do dzieci ma miejsce w soboty w Parafii w jednej z trzech grup: 10.00, 11.30 lub 13:15. Na godz. 10.00 przychodzą dzieci, które nie uczęszczają do Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Henryka Sienkiewicza w Slough. Na godz. 11.30 przychodzą dzieci, które po zakończonej katechezie jadą do polskiej Szkoły a na 13:15 przychodzą te, które skończyły zajęcia w Szkole. Dokładne terminy katechez uwzględniający przerwy od nauki i okresy świąteczne zostaną wręczone na spotkaniu organizacyjnym 3 października w kościele.