28 grudnia 2020

Rezerwacja uczestników Mszy Św. od 19 lipca

UPDATE 24.07.2021

Od 19 lipca rezerwacja miejsca na liturgię dotyczy TYLKO Mszy Św. w niedzielę o godz. 10.00 i 12.00. Na pozostałe Msze Święte w niedziele (08.00 i 18.00), w sobotę i w tygodniu nie trzeba rezerwować miejsc.

Rezerwuj wejściówkę na Msze Świętą (wraz z opcją rezerwacji miejsca na parkingu)

UPDATE 28.12.2020

REZERWACJA WEJŚCIÓWKI NA MSZE ŚW W CIĄGU ROKU
Od niedzieli 3-go stycznia pojawiła się w naszej parafii konieczność rejestracji uczestników Mszy Św. w niedzielę i święta w ciągu roku.  Mamy na uwadze troskę o równomierne rozłożenie wiernych na Mszach Św. i niedoprowadzenie do przepełnienia świątyni. Prosimy rezerwować miejsca przez stronę na portalu eventbrite.co.uk – poniżej link.
REZERWACKA MIEJSC NA PARKINGU
Od niedzieli 3-go stycznia 2021 r. i pojawiła się w naszej parafii konieczność rezerwacji miejsc parkingowych na terenie naszego kościoła. Zgodnie z zaleceniami, służby ratownicze (karetka, straż pożarna, policja) powinny mieć dostęp do kościoła. Zatem aby nie blokować tej drogi wyznaczymy górną liczbę samochodów które mogą zmieścić się na naszym parkingu. Rezerwacja miejsca na auto będzie możliwa podczas rejestracji wejściówki jako dodatkowa/opcjonalna możliwość do „biletu”. Wiemy, że ilość miejsc na naszym parkingu jest ograniczona, dlatego kto nie zarezerwuje miejsca na swoje auto proszę aby zrobił to poza kościołem.