27 listopada 2019

Odwiedziny kolędowe

Zapisy trwają do 31 grudnia! – ZAPISZ SIĘ NA KOLĘDE

Odwiedziny duszpasterskie (kolęda) odbywają się na zaproszenie rodziny, w miesiącach: styczniu i lutym. Dla osób/rodzin naszej Parafii oraz dla duszpasterzy, kolęda jest okazją do wspólnej rozmowy, modlitwy, zawiązania bliższych więzi. Zachęcamy wszystkich, aby mimo pracy i licznych zajęć znaleźć czas na spotkanie kolędowe. Aby Parafia była domem dla wszystkich, wspólnotą uczniów zdążających za swoim Panem, nie bójmy się budować relacji.

Mimo dobrych chęci zakładamy, że nie zdążymy odwiedzić wszystkich. W pierwszej kolejności pragniemy spotkać się z tymi, którzy od wielu lat są w naszej Parafii a jeszcze nigdy wcześniej nie mieli kolędy. Planujemy odwiedzać co najwyżej kilka rodzin dziennie. Wolniejsze tempo odwiedzin dyktowane jest z jednej strony zwykłymi zadaniami na Parafii, o których nie możemy zapomnieć, a z drugiej strony dbałością o jakość naszych spotkań: dając swój czas, nie chcemy nerwowo spoglądać na zegarek.