11 grudnia 2020

Obowiązkowa rejestracja uczestników Pasterki i Świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Parafianie!
W związku z tym, że Święta Bożego Narodzenia cieszą się zawsze wielką frekwencją wiernych, nie chcemy w tym roku przy konieczności zachowania dystansu społecznego doprowadzić do przepełnienia kościoła. Obliczyliśmy górną liczbę uczestników, której nie możemy przekroczyć.
Na podstawie wymagań otrzymanych on rządu i naszego biskupa Davida nie możemy doprowadzić do przepełnienia kościoła.
  1. W związku z tym bardzo proszę zapisać siebie/swoją rodzinę przez wybór konkretnej godziny Mszy Św, podając dokładną liczbę Twoich bliskich, którzy z Tobą przybędzie (ilu ludzi tyle „biletów” trzeba zaznaczyć)
  2. Tylko osoby zarejestrowane będą mogły wejść do kościoła
  3. Przy wejściu wystarczy pokazać potwierdzenie na telefonie. Nie będzie konieczności podawania numeru porządkowego.
  4. Osoby niezapisane będą mogły uczestniczyć w Mszy Św na zewnątrz kościoła zachowując odpowiednie dystanse.
  5. Prosimy parkować samochody możliwie jak najdalej od parkingu kościoła.
  6. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w kościele (maseczki, dezynfekcja rąk, dystans)
  7. Proszę o wyrozumiałość wobec poleceń wolontariuszy.
Kliknij aby zapisać uczestników liturgii w czasie Świąt Bożego Narodzenia
Proszę jeśli to możliwe jak najprędzej zdecydować się na wybór aby nie zabrakło miejsca na ulubioną przez siebie porę Mszy Św.