8 stycznia 2021

Kościół wciąż pozostaje otwarty

Aktualności

Kościół wciąż pozostaje otwarty

Pomimo wprowadzonego przez rząd brytyjski narodowego lockdownu, nasz kościół  parafialny pozostaje otwarty do wspólnej modlitwy wiernych
  • zasady zachowania bezpieczeństwa pozostają bez zmian
  • katechezy dzieci do I Komunii Św. zostają zawieszone do odwołania. Dzieci wraz z rodzicami spotykają się na Mszach Św. w niedzielę o godz. 16.00 i siadają rodzinami (rodzice z dziećmi). Msza Święta o godz. 16.00 jest przeznaczona tylko dla powyższej grupy. Nie ma potrzeby rejestracji miejsca na tę godzinę, gdyż grupa rodziców i dzieci jest przez nas obliczona i wiemy ile mamy się spodziewać.
  • katechezy do bierzmowania zostają zawieszone do odwołania. Pod nieobecność katechez będziemy łączyć się z młodzieżą za pośrednictwem aplikacji ZOOM.
  • dla osób z grupy wysokiego ryzyka, przebywających na kwarantannie/izolacji, doświadczających lęku przed spotkaniem w kościele wciąż pozostaje w mocy dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Powyższe osoby zapraszamy do włączenia się w transmisję Msze Św. na naszym kanale na YouTube. Pamiętajmy, aby ważnie uczestniczyć w Mszy Św. „przez Internet” trzeba włączyć się w nią równolegle dokładnie o czasie, gdy jest sprawowana w kościele. ZOBACZ KANAŁ NA YOUTUBE