1 czerwca 2023

Korepetycje z matematyki w Parafii

Aktualności

Korepetycje z matematyki

Wita was Diakon Marek na stronie internetowej Parafii Slough. Od Środy 6go Września 2023 rozpoczynam ponownie naukę matematyki w języku Angielskim w naszym kościele. W tym roku, 2023/24 będę osobno uczył year7, year8, year9, year10 i year11. Jest to zasadnicza zmiana od zeszłego roku. Nie będę, jak przedtem, łączył kl. 7+ 8 + 9 oraz kl. 10+11. Nie udało się, jeśli chodzi o młodszych studentów; było za szybko, za intensywnie, po prostu za trudno dla nich. Lekcje są grupowe. Uczę przez całą godzinę i przesyłam studentom notatki z danej lekcji elektronicznie tego samego wieczoru.Również prześlę pytania do ćwiczenia. Odrabianie zadania jest polecone chociaż nie obowiązkowe. Dużo, jak zwykle, zależy od rodziców.Ale trochę o Mnie, abyście wiedzieli ‘w kim pokładacie nadzieje:

Kształciłem się na Uniwersytecie Oxfordzkim. Uczyłem matematyki przez 45 lat; między innymi, przez 3 lata w Sierra Leone i 35 lat w Upton Court Grammar School w Slough. Przeszedłem na emeryturę w r.2017. Korepetycje prywatne ‘one-to-one’ dawałem przez 35 lat, zależy mi na młodzieży i doskonale rozumie potrzeby ich, i wasze, kochani rodzice.

Lekcje w cenie £15 za godzinę od osoby. Płatność za lekcje będzie przez przelew bankowy na 4 tygodnie naprzód. Obecność jest obowiązkowa, bo ciągłość jest niezmiernie ważna. Nie ma zwrotu wpłaty, jeżeli powód nieobecności w danym dniu ma powód inny niż chorobowy. Każdy otrzyma program/kalendarz zajęć i wpłat. biorąc pod uwagę szkolne wakacje i tematykę. Aby zgłosić zainteresowanie, proszę wypełnić następujący formularz i wysłać do deacon.marek@gmail.com

Fomularz zgłoszeniowy – korepetycje z matematyki (pobierz plik)

Wypełnij plik i wyślij na email: deacon.marek@gmail.com

 

PLAKAT KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

www.facebook.com/parafiaslough/KOREPETYCJE Z MATEMATYKI