6 listopada 2021

Kongres Rodzin Polonijnych 2021

Wydarzenia

Kongres Rodzin Polonijnych

„Rodzina Polonijna wobec aktualnej sytuacji pandemii/lockdownu” – to temat kolejnego Międzynarodowego Kongresu Rodzin Polonijnych, który odbędzie się w dniach 20 – 21 listopada 2021 roku w formie online. W czasie Kongresu zostaną podjęte kwestie dotyczące relacji w małżeństwie i rodzinie oraz wychowania i edukacji dzieci i młodzieży w trudnym czasie pandemii. Będzie też czas na świadectwa małżeństw i rodzin, dyskusje, warsztaty, a także na wspólną modlitwę i wieczór artystyczny w wykonaniu rodzin z Polski i Polonii.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY

(po wypełnieniu link do Zoom’a zostanie wysłany na Twój mail dzień przed spotkaniem)

na dwa dni KONGRESU będą dwa osobne linki


Organizatorzy Kongresu:
  • Polonijna Rada Rodziny przy Delegacie KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej
  • Fundacja Pomoc Rodzinie

Zaproszenie bp. Lechowicza na Kongres Rodzin


Plan Kongresu

Program KRP 2021_Część1
Program KRP 2021_Część2
Program KRP 2021_Część3
Program KRP 2021_Część4
Program KRP 2021_Część5