8 stycznia 2021

Jak dobrze rezerwować miejsca na Mszach Świętych przez platformę eventbrite?(poradnik)

Aktualności

Zgodnie z zapowiedzią, w obecnej sytuacji pandemicznej, w celu uchronienia świątyni przed przepełnieniem oraz aby zapewnić równomierne rozłożenie wiernych od niedzieli 3-go stycznie konieczna będzie REZERWACJA MIEJSCA NA MSZACH ŚW, jak również REZERWACJA MIEJSC PARKINGOWYCH aby służby ratownicze mogły mieć dostęp do kościoła w razie potrzeby.
  • Rezerwacja miejsc, zarówno na Msze Święte jak i miejsc parkingowych, odbywa się przez platformę EVENTBRITE.
  • W tym miejscu gorąco zachęcamy, aby założyć sobie konto na EVENTBRITE, gdyż dzięki temu można będzie dokonać zmian, lub też anulować swoją rezerwację, gdy zajdzie taka potrzeba. Jak to zrobić? Jest to bardzo proste!!!!
  • Konto na EVENTBRITE można założyć albo online (https://www.eventbrite.co.uk ) albo ściągnąć aplikację na swój telefon i zarejestrować się w niej. W obydwu przypadkach do rejestracji wymagany jest jedynie adres e-mailowy oraz wybrane przez siebie hasło. Po zarejestrowaniu możemy wyszukać nasza parafie wpisując w lupkę „Polska Parafia Slough” i zaznaczyć „follow”.
  • ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA EVENTBRITE
  • Dzięki temu łatwo będziemy mogli zarezerwować bilety, a w razie potrzeby dokonywać zmian. Ponadto bilety będą przechowywane w tej aplikacji i nie trzeba będzie ich szukać w skrzynce mailowej.
  • Jeśli nie założymy konta na Eventbrite, dalej możemy rezerwować bilety klikając w link na stronie internetowej, a bilet zostanie nam wysłany na nasz e-mail, jednak nie będziemy już mogli dokonać żadnych zmian.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z rejestracja, prosimy o skontaktowanie się z nami albo przez Facebooka albo tez wysyłając maila, a my postaramy się pomoc.

Bardzo prosimy, aby w razie potrzeby nanosić zmiany w rezerwacji (anulowanie/zmiana liczby uczestników). W ten sposób pozwolimy innym na rezerwację miejsca