31 maja 2023

Boże Ciało 2023

Bez kategorii Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich Parafian wraz z przyjaciółmi/znajomymi z innych Parafii na teren Polskiego Klubu na Stoke Poges na Msze Święto o godz. 12.00, którą będziemy celebrować Uroczystość Bożego Ciała. Po Eucharystii, udamy się procesją do czterech ołtarzy.

Zapraszamy do sypania kwiatów wszystkie tegoroczne i zeszłoroczne dzieci komunijne w swoich strojach. Dla ubiegłorocznych dzieci komunijnych będzie to Eucharystia dziękczynna w rok po przyjęciu daru Najświętszej Eucharystii

Po Mszy Świętej i procesji zapraszamy na piknik rodzinny. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą koce. W związku z Mszą Świętą o godz. 12.00 w ośrodku polskiego stowarzyszenia nie odbędzie się Msza Św. o godz. 12.00 w naszym kościele.

Po krótkiej przerwie na jedzenie około godz. 15.00 wystąpi dla nas rodzinny zespół muzyczny ONLY JESUS ze Szkocji. Piknik zakończymy około godz. 17.00

Boże Ciało 2023