16 marca 2020

Aby nie zostać z lękiem samemu

Wydarzenia

Wierzymy, że nigdy nie jesteśmy sami. Wierzymy że Jezus jest z nami. On żyje, mówi do nas wśród naszych niepokojów i lęków. Zapraszamy całą wspólnotę do wspólnego wsłuchiwania się i przyjmowania Słowa Pana. Rekolekcje będziemy przeżywać od niedzieli do środy (29.03-01.04), każdego dnia o godzinie 15:00. Zapraszamy do duchowej jedności i uczestniczenia w czasie transmisji na żywo, lub do późniejszego odsłuchania nauk rekolekcyjnych, które codziennie będą zamieszczane na oficjalnym kanale YouTube. Kliknij aby zobaczyć: Oficjalny kanał naszej wspólnoty na YouTube. Zachęcamy do subskrybowania, aby być na bieżąco z nowymi konferencjami.

NIEDZIELA:
Msza Święta z nauką rekolekcyjną

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA:
Liturgia Słowa z nauką rekolekcyjną + Echo Słowa